Co-founder & CEO / COO (ecotech SaaS)

ZdalniePolska, mazowieckie, WarszawaTar Heel Capital Pathfinder

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Determinacja, 15-letnie doświadczenie i kapitał to cechy, dzięki którym możemy zapewnić wysoki #SuccessRate.

Wspieramy i budujemy spółki, które opracowują zaawansowane produkty i rozwiązania w obszarze technologicznym dla sektorów takich jak esports, big data, cloud computing, e-commerce, fintech oraz martech, w szczególności operujących w modelach biznesowych SaaS i marketplace. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Masz pomysł? Porozmawiajmy!

Model współpracy

Ten wyjątkowy model współpracy przeznaczony jest dla wysokiej klasy profesjonalistów, którzy z odwagą podejmują ryzyko i kluczowe decyzje oraz potrafią i chcą wyjść poza standardy operacyjne. Zapewniamy kapitał i wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji przedsięwzięcia. Wykorzystujesz swój potencjał biznesowy, budując własny zespół i prowadząc działania w ramach produktu. Jako Co-founder będziesz odpowiadać za zarządzanie nowo powstałą spółką. Twoim zadaniem będzie uruchomienie i rozwój innowacyjnej platformy (kompleksowego rozwiązania B2B SaaS) w obszarze neutralności klimatycznej i śladu węglowego.

Zadania

  • zarządzanie spółką,
  • współtworzenie strategii firmy i jej realizacja,
  • budowa innowacyjnej platformy B2B SaaS,
  • wprowadzenie produktu na rynek i jego dalszy rozwój,
  • planowanie i realizacja budżetu oraz jego bieżące monitorowanie,
  • planowanie działań i nadzór nad ich realizacją,
  • zbudowanie zespołu niezbędnego do rozwoju projektu.

Wymagamy

  • co najmniej kilkuletniego doświadczenie na stanowiskach zarządczych,
  • doświadczenie w tworzeniu startupów i zarządzaniu nimi,
  • doświadczenia w budowie produktów technologicznych (B2B SaaS i/lub marketplace),
  • biegła znajomość MS Office (bądź odpowiedników),
  • płynna znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (min. C1),
  • znajomość metodyk zarządzania projektami,
  • doświadczenie w projektowaniu i/lub mapowaniu procesów.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze ESG.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości min. 15 000 PLN netto B2B + VAT,
  • pakiet udziałów / akcji (w zależności od formy organizacyjnej podmiotu),
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu wartości biznesu,
  • możliwość pracy zdalnej w 100%,
  • 26 dni płatnych dni wolnych w skali roku,
  • 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • uczestnictwo w budowie międzynarodowych projektów internetowych,
  • autonomię, realny wpływ na na strategię spółki i kierunek jej rozwoju.