Lekarz (cannabis industry)

Polska, mazowieckie, WarszawaCentrum Medycyny Konopnej

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz do jednego z nich!

Centrum Medycyny Konopnej (Klinika Premium) świadczy usługi medyczne w oparciu o terapię konopiami. CMK skupia specjalistów z różnych dziedzin medycyny, udostępniając pacjentom nowoczesne formy terapeutyczne w oparciu o rekomendacje doświadczonych lekarzy. CMK charakteryzuje otwartość na pomysły, samodzielność, szybki rytm pracy - taki mindset gwarantuje potencjał rozwoju.

Twoje zadania

  • zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej pacjentom Centrum Medycyny Konopnej,
  • prowadzenie wizyt stacjonarnych oraz telekonsultacji,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • kwalifikacja pacjentów i prowadzenie terapii medyczną marihuaną,
  • wystawianie recept,
  • dbanie o dobry wizerunek Centrum Medycyny Konopnej.

Wymagamy

  • pełnego prawa wykonywania zawodu lekarza (również bez specjalizacji oraz dla rezydentów),
  • gotowości do szkolenia w zakresie terapii medyczną marihuaną,
  • wysokiego poziomu samodzielności i organizacji czasu pracy,
  • empatii, cierpliwości i umiejętności radzenia sobie ze stresem,
  • nastawienia na jakość obsługi pacjenta,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na kontakt z pacjentem,

Mile widziane

  • specjalizacja z zakresu anestezjologii, neurologii, onkologii, psychiatrii, ginekologii, POZ.

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B, umowę zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy (poniedziałek - sobota),

  • możliwość nawiązania współpracy w dowolnym wymiarze czasu pracy,

  • pracę w nowo otwieranej placówce medycznej w centrum Warszawy,

  • szkolenia w zakresie terapii medyczną marihuaną,

  • dostęp do interdyscyplinarnej wiedzy w zespole specjalistów,

  • współpraca z wybitnymi autorytetami z całego świata.

Highlights

  • jesteśmy spółką medyczną zorientowaną na pacjenta - budujemy organizację uczącą się, umożliwiającą najpierw zrozumienie grupy docelowej, a następnie szybkie dostarczenie dopasowanych rozwiązań,

  • cechuje nas innowacyjne podejście - wykorzystujemy naukę oraz EMB (evidence based medicine), czyli proces medyczny bazujący na wiarygodnych dowodach skuteczności i bezpieczeństwie terapii,

  • opieramy się na doświadczeniu Key Opinion Leaders - współpracujemy z grupą polskich autorytetów medycznych,

  • tworzymy własne publikacje naukowe oraz artykuły popularno-naukowe.