DevOps Engineer

ZdalniePolska, zachodniopomorskie, SzczecinNaturalAntibody

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz do jednego z nich!

NaturalAntibody
to spółka specjalizująca się w opracowywaniu narzędzi analitycznych służących do odkrywania leków na bazie przeciwciał. Celem spółki jest zrozumienie budowy i natury cząsteczek przeciwciał, ich terapeutycznej zasady działania oraz ulepszania różnorodnych terapii na nich opartych. Obecnie NaturalAntibody skupia się na gromadzeniu, generowaniu i analizie danych o przeciwciałach, a długofalowym celem spółki jest zastosowanie wyników i wniosków do odkrywania nowych przeciwciał.

Współpracuj z NaturalAntibody jako DevOps Engineer. Na tym stanowisku będziesz wspierać zespół w pracy przy produktach skupiających się na odkrywaniu terapeutycznych przeciwciał, tworząc infrastrukturę potrzebną do przetwarzania Big Data, zapewniającej działanie platformy, jak i wspierającą zespół Data Science w ich codziennej pracy.

Twoje zadania

  • rozwijanie oraz utrzymywanie istniejącej infrastruktury opartej o AWS (EKS, Step Functions, ECS, ECR, EMR),
  • wspieranie Data Scientists oraz Data Engineers w budowaniu przyjaznego środowiska developerskiego,
  • budowanie nowych, utrzymywanie oraz optymalizowanie istniejących procesów CI/CD,
  • wdrażanie rozwiązań do infrastruktury klienta,
  • budowanie kultury opartej o dobre praktyki takie jak GitOps, IaC,
  • przeprowadzanie review kodu innych członków zespołu,
  • tworzenie dokumentacji infrastruktury.

Wymagamy

  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku DevOps,
  • znajomości języka Python,
  • komercyjnego doświadczenia w zarządzaniu infrastrukturą w AWS, oraz usługami takimi jak: S3, Step Functions, CloudWatch, EKS,
  • znajomości zagadnień związanych z Big Data - Data Lake, ETL, ELT i narzędzi z tym związanych: Airflow, Spark,
  • komercyjnego doświadczenia w zarządzaniu klastrem K8s,
  • umiejętności tworzenia wydajnych, niezawodnych procesów CI/CD,
  • stosowania dobrych praktyk, takich jak GitOps, IaC oraz znajomości narzędzi z tym powiązanych (Terraform / CDK).

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 12000 - 18000 PLN netto + VAT [B2B],
  • 26 płatnych dni wolnych w skali roku,
  • możliwość pracy 100% zdalnej lub z biura w Szczecinie,
  • pracę nad innowacyjnym projektem oraz bezpośredni wpływ na jego rozwój,
  • znaczący udział w kształtowaniu struktury organizacji,
  • dostęp do unikalnej wiedzy oraz współpraca z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover Premium), karta Multisport Plus.