Talent Sourcer

Poland, Zachodniopomorskie, SzczecinRed Sky

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz Red Sky!

Jedno jest pewne - w naszym zespole zatrudniamy najlepszych rekruterów, dla których dynamiczna praca to przyjemność, a zespołowe rozwiązywanie skomplikowanych problemów rekrutacyjnych przynosi ogromną satysfakcję. Cały zespół Red Sky to najlepsi z najlepszych - specjaliści w swoich branżach, których cechuje otwartość, rozwój i przekraczanie swoich horyzontów.

Jako Talent Sourcer będziesz miał okazję wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę w celu zbudowania strategii sourcingowej i dotarcia do najlepszych kandydatów - również tych pasywnych.

Zadania

  • poszukiwanie kandydatów na różne stanowiska techniczne, zarządcze w branżach takich jak: IT, gaming, fintech, science, biotech,

  • wykorzystanie kreatywnych metod sourcowania,

  • testowanie nowych narzędzi, technik i platform dotarcia do kandydatów,

  • współpraca z rekruterkami w celu zbudowania profilu kandydata,

  • działania administracyjne - publikowanie przygotowanych wcześniej ofert pracy,

  • mapowanie rynku.

Twój profil

  • masz minimum 1 rok doświadczenia w sourcowaniu w branży IT,

  • znasz techniki sourcingowe, coś więcej niż Boolean czy X-ray,

  • lubisz grzebać w zakamarkach internetu i sprawie Ci to przyjemność,

  • jesteś zmotywowanym człowiekiem, który lubi się rozwijać.

We offer

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,

  • zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,

  • poznanie świata startupów od środka,

  • specjalistyczne know-how od świetnych praktyków i rozwój zawodowy,

  • wspierający i zaangażowany zespół,

  • praca w biurze w Szczecinie lub 100% remote,

  • budżet rozwojowy,

  • dostęp do benefitów - Multisport Plus, Medicover Premium, ubezpieczenie grupowe.

Highlights

  • pracujemy w elastycznych godzinach - zaczynasz pracę między 8-10,
  • komunikujemy się poprzez Slacka, zarządzamy zadaniami w ClickUpie, trackujemy czas pracy w Calamari,
  • działamy projektowo i mamy czas na rozwój,
  • zespół HR to 2 rekruterki + 2 osoby od administracji + COO.

I co dalej?