New Business Manager (eSport / gaming)

ZdalniePolska, zachodniopomorskie, SzczecinSkinwallet

Red Sky to startup studio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, gotowych rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy. Jednym z takich projektów jest ↩︎

Skinwallet to eksperci od dóbr w grach cyfrowych. Ich działania obejmują globalny rynek gier wideo i eSportu. Oferują narzędzia do sprzedaży i wymiany w świecie eSportu (Skinwallet Instant, Skinwallet Market), oraz budowania zaangażowania na gamingowych platformach streamingowych, takich jak Twitch (Skinwallet Engage). Skinwallet jest spółką notowaną na giełdzie NewConnect.

Jako New Business Manager  będziesz odpowiadać przede wszystkim za poszukiwanie nowych sposobów na wzrost biznesu i przychodów firmy poprzez wyszukiwanie nowych partnerów biznesowych, a także budowanie strategii rozwoju firmy, relacji z klientami i zaufania do marki.

Zadania

  • aktywne budowanie nowych źródeł przychodów w oparciu o portfolio produktów spółki,
  • efektywne pozyskiwanie klientów, zarówno w relacji B2C jak i B2B,
  • współtworzenie strategii rozwoju produktów spółki,
  • proponowanie nowych kanałów komunikacji, przeprowadzanie testów oraz bieżąca analiza ich efektywności,
  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej,
  • koordynowanie projektów związanych z identyfikowaniem możliwości biznesowych spółki.

Wymagania

  • umiejętność identyfikacji możliwości biznesowych,
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu strategią biznesową w branży media / entertainment,
  • sprawne łączenie wiedzy z zakresu projektowania, analityki, zarządzania produktami, operacjami i marketingiem w celu planowania i realizowania strategii wzrostu,
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy.
  • doświadczenie w pracy z wieloma kanałami marketingowymi,
  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa,
  • samodzielność, komunikatywność, kreatywność,
  • płynny angielski na poziomie biznesowym.

Mile widziane

  • znajomość metodologii zarządzania projektami (ze szczególnym uwzględnieniem Agile),
  • dobre zrozumienie trendów i cech charakterystycznych dla eSportu i branży eSport / gaming,
  • zainteresowanie obrotem dobrami cyfrowymi w branży eSport / gaming,
  • doświadczenie w influencer marketingu.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia min. 9 000 PLN B2B + VAT,
  • możliwość pracy całkowicie zdalnej,
  • 26 dni płatnego urlopu (w skali roku), również przy B2B,
  • budżet rozwojowy o wysokości 6 000 PLN rocznie,
  • 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie,
  • współfinansowane: pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe (Generali)

or