Manager E-commerce

  • Red Sky
  • Szczecin, Poland

Oferta

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Jeżeli płynnie poruszasz się w świecie platform e-commerce, handlu internetowego i znasz się na strategii sprzedaży, dołącz do nas!

Zadania:

  • budowanie i realizacja strategii sprzedaży internetowej
  • optymalizacja działań i kampanii e-marketingowych
  • analizowanie zachowań użytkowników, trendów rynkowych, działań konkurencji w zakresie e-commerce
  • współtworzenie i odpowiedzialność za content na stronie internetowej
  • poszukiwanie i dostarczanie biznesowi nowych rozwiązań technologicznych

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami  i partnerami biznesowymi z całego świata
  • budżet na udział w konferencjach branżowych na całym świecie
  • 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 zł netto B2B

Wymagania

  • doświadczenia w zarządzaniu projektami/zespołem i działaniach e-marketingowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość narzędzi do analizowania efektów prowadzonych kampanii
  • znajomość  Google Analytics, Social Media, Marketing Automation
  • umiejętność tworzenia wymagań biznesowych dla IT, briefów dla Webdesignerów
  • wiedza na temat UI / UX, znajomość trendów rynkowych w obszarze aplikacji mobilnych i serwisów internetowych