Lekarz specjalista - teleporady (cannabis industry)

ZdalniePolska, mazowieckie, WarszawaCentrum Medycyny Konopnej

Red Sky jest kluczową częścią funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, który został uruchomiony pod koniec 2016 roku. Nasza idea to budowanie projektów z globalną perspektywą oraz ze szczególnym naciskiem na nowoczesne rozwiązania IT. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startupów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, wśród których znajdują się zespoły programistów, designerów, project managerów, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy, jednym z nich jest Centrum Medycyny Konopnej.

Poznaj Centrum Medycyny Konopnej

Centrum Medycyny Konopnej to placówka medyczna, wyspecjalizowana w świadczeniu usług medycznych w oparciu o terapię konopią medyczną (tzw. marihuaną medyczną). W jednym miejscu skupiamy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, łącząc doświadczenie lekarskie, wraz z misją świadomego i bezpiecznego udostępniania pacjentom nowoczesnych form terapeutycznych – zwłaszcza tam, gdzie inne formy leczenia już się wyczerpały.

Twoje zadania

  • Zapewnienie wysokiego poziomu opieki lekarskiej pacjentom Centrum Medycyny Konopnej,
  • Prowadzenie teleporad z pacjentami lub wizyt stacjonarnych (w przypadku pracy w klinice),
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • Kwalifikacja pacjentów i prowadzenie terapii medyczną marihuaną,
  • Wystawianie recept,
  • Dbanie o dobry wizerunek Centrum Medycyny Konopnej.

Oczekiwania

  • Posiadanie pełnego prawa wykonywania zawodu lekarza,
  • Ukończona specjalizacja z anestezjologii, neurologii, onkologii, psychiatrii lub ginekologii,
  • Gotowość do szkolenia w zakresie terapii medyczną marihuaną,
  • Wysoki stopień samodzielności i organizacji czasu pracy,
  • Empatia, cierpliwość i umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • Komunikatywny język angielski pozwalający na kontakt z pacjentem.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy (6 dni w tygodniu),
  • Wynagrodzenie w wysokości 190zł / godzinę,
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie lub w Warszawie (od listopada/grudnia),
  • Szkolenia w zakresie terapii medyczną marihuaną,
  • Dostęp do interdyscyplinarnej wiedzy oraz współpraca z wybitnymi autorytetami z całego świata

or