Co-founder & CEO / COO (SaaS HR System)

ZdalniePolska, mazowieckie, WarszawaTar Heel Capital Pathfinder

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Determinacja, 15-letnie doświadczenie i kapitał to cechy, dzięki którym możemy zapewnić wysoki #SuccessRate.

Wspieramy i budujemy spółki, które opracowują zaawansowane produkty i rozwiązania w obszarze technologicznym dla sektorów takich jak esports, big data, cloud computing, e-commerce, fintech oraz martech, w szczególności operujących w modelach biznesowych SaaS i marketplace. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Masz pomysł? Porozmawiajmy!

Model współpracy

Ten wyjątkowy model współpracy przeznaczony jest dla wysokiej klasy profesjonalistów, którzy z odwagą podejmują ryzyko i kluczowe decyzje oraz potrafią i chcą wyjść poza standardy operacyjne. Zapewniamy kapitał i wszelkie narzędzia niezbędne do realizacji przedsięwzięcia. Wykorzystujesz swój potencjał biznesowy, budując własny zespół i prowadząc działania w ramach produktu.

Projekt dotyczy innowacyjnej usługi w modelu B2C oraz B2B w sektorze HR i rekrutacji, obejmującej aplikacje oferowane w modelu Software-as-a-Service.

Zadania

  • zarządzanie spółką
  • kompleksowa organizacja i zarządzanie projektami - wprowadzenie produktu na rynek i jego dalszy rozwój
  • współtworzenie strategii firmy i jej realizację
  • zarządzanie P&L, w tym zwłaszcza zarządzanie: wieloma strumieniami przychodów / kosztami, poniesionymi w celu uzyskania tych przychodów
  • zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności (KPI)
  • analiza rynku w celu identyfikacji potencjalnych nowych kanałów dystrybucji i pozyskiwania użytkowników - nieustanne poszukiwanie trendów i wzorcówa
  • koncentracja na osiągnięciu (utrzymaniu i zwiększaniu) rentowności organizacji
  • planowanie i realizacja budżetu oraz jego bieżące monitorowanie
  • analiza źródeł ruchu przychodzącego, optymalizacja współczynników konwersji
  • wykorzystywanie partnerstw do generowania bardziej zrównoważonych i przewidywalnych źródeł pozyskiwania użytkowników
  • upewnianie się, że produkt dostarcza oczekiwaną wartość biznesową, a satysfakcja klientów jest na zadowalająco wysokim poziomie
  • analizowanie i przewidywanie sytuacji problemowych oraz znajdowanie odpowiednich rozwiązań

Wymagamy

  • kilkuletniego doświadczenienia w budowie i rozwijaniu startupów technologicznych
  • doświadczenia w tworzeniu i realizacji strategii w obszarach: sprzedaży, rozwoju biznesu, marketingu
  • umiejętności podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnego organizowania pracy
  • ukierunkowania na skuteczną i konsekwentną realizację celów – determinacja biznesowa
  • umiejętności planowania i realizacji założonego budżetu, znajomość narzędzi (metryk)
  • znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • znajomości języka angielskiego na poziomie biznesowym
  • doświadczenia w usługach B2B/B2C i/lub biznesach subskrypcyjnych jest dużym plus

Mile widziane

  • doświadczenie w marketplace / SaaS

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości min. 15 000 PLN netto B2B + VAT,
  • pakiet udziałów / akcji (w zależności od formy organizacyjnej podmiotu) i możliwość uczestniczenia w tworzeniu wartości biznesu,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu wartości biznesu
  • uczestnictwo w budowie międzynarodowych projektów internetowych
  • autonomię, realny wpływ na na strategię spółki i kierunek jej rozwoju
  • dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach: pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe