Chief Operating Officer (fintech)

ZdalniePolska, mazowieckie, WarszawaTar Heel Capital Pathfinder

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding – w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Determinacja, 15-letnie doświadczenie i kapitał to cechy, dzięki którym możemy zapewnić wysoki #SuccessRate.

Wspieramy i budujemy spółki, które opracowują zaawansowane produkty i rozwiązania w obszarze technologicznym dla sektorów takich jak esports, big data, cloud computing, e-commerce, fintech oraz martech, w szczególności operujących w modelach biznesowych SaaS i marketplace. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Masz pomysł? Porozmawiajmy!

Chief Operating Officer

Jako Chief Operating Officer będziesz zarządzać operacjami i projektami spółki fintechowej, przygotowywać i przeprowadzać ekspansję na nowe rynki oraz uczestniczyć w budowie nowych produktów.

Zadania

  • zarządzanie organizacją i projektami,
  • nadzór nad codziennymi operacjami spółki,
  • poszukiwanie partnerstw i możliwości współpracy, nowych kierunków rozwoju i sposobów monetyzacji,
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie relacji z partnerami biznesowymi,
  • planowanie budżetu, jak również ciągłe nadzorowanie jego realizacji.

Wymagamy

  • min. 2 letniego doświadczenia na stanowiskach zarządczych w branży startupowej (marketplace, fintech),
  • umiejętności planowania zasobów niezbędnych do realizacji zaplanowanych działań i efektywnej organizacji pracy,
  • umiejętności planowania i realizacji budżetu,
  • odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • nastawienie na skuteczną realizację ustalonych celów,
  • płynnej znajomości języków: polskiego i angielskiego w mowie i piśmie (min. C1),
  • biegłej znajomość MS Office (bądź odpowiedników),
  • znajomości metodyk zarządzania projektami.

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości min. 15 000 PLN netto B2B + VAT,
  • po wdrożeniu - pakiet udziałów / akcji,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu wartości biznesu,
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej,
  • 26 dni płatnych dni wolnych w skali roku,
  • 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • uczestnictwo w budowie międzynarodowych projektów internetowych,
  • autonomię, realny wpływ na na strategię spółki i kierunek jej rozwoju.