VP of Marketing

  • Skinwallet
  • Szczecin, Polska

Oferta

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu, jak również w budowaniu firm w oparciu o własne pomysły i zasoby - jedną z takich firm jest Skinwallet, która dzięki wykorzystaniu technologii daje swoim użytkownikom możliwość wymiany dóbr cyfrowych na gotówkę.

Skinwallet to globalna platforma wspomagająca handel dobrami cyfrowymi w grach wideo. Nasz model biznesowy opiera się na tworzeniu i wykorzystywaniu rozwiązań, które wspomagają płynność w obrocie cyfrowymi dobrami. Działamy na rynku globalnym, na styku dwóch dynamicznie rozwijających się branż, czyli rynku gier wideo oraz e-sportu.

W 2020 roku naszym celem jest utrzymanie dynamiki wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent kwartał do kwartału oraz wdrożenie nowych sposobów na handel dobrami cyfrowymi z gier.  I dlatego poszukujemy odpowiedniej osoby do roli VP of Marketing, z którą wspólnie zbliżymy się do naszych celów.

Zadania:

  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • projektowanie, wdrażanie i optymalizacja procesów mających na celu pozyskiwanie nowych użytkowników oraz przywracanie już istniejących
  • planowanie i realizacja działań promocyjnych z YouTuberami, Streamerami oraz twórcami contentu video
  • współtworzenie community wokół produktu
  • analiza i wyciąganie wniosków na podstawie prowadzonych działań

Wynagrodzenie:

  • 10 000 - 16 000 netto B2B

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

  • budżet na udział w konferencjach branżowych na całym świecie

  • 100% finansowania na książki, szkolenia i inne materiały

  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu i/lub budowaniu teamu w obszarze marketingu
  • doświadczenie w planowaniu i rozliczaniu budżetu reklamowego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • znajomości narzędzi do analizowania efektów prowadzonych kampanii
  • znajomość zagadnień związanych z Content Marketingiem i dystrybucją treści, działaniami retencyjnymi i budowaniem społeczności wokół produktu
  • kreatywnego podejścia do problemów i sprytu
  • nastawienia na wyniki i realizację celów – efektywności w działaniu
  • dużej samodzielności, elastyczności w działaniu i inicjatywy
  • znajomości i zrozumienia rynku gier video - na plus