Chief Growth Officer (eSport / gaming)

  • Tar Heel Capital Pathfinder
  • Warszawa, Polska

Poznaj nas

  O Nas
Red Sky jest kluczową częścią funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, który został uruchomiony pod koniec 2016 roku. Nasza idea to budowanie projektów z globalną perspektywą oraz ze szczególnym naciskiem na nowoczesne rozwiązania IT. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startupów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, wśród których znajdują się zespoły programistów, designerów, project managerów, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy.

Szukamy kandydatów C-level dla jednego z naszych projektów działających w sektorze gamingowym. Jako członek organizacji działającej w branży e-sportu / produkcji gier, będziesz odpowiadać m.in. za wzrost i źródła przychodów firmy. Będziesz mieć ostateczną odpowiedzialność za zwiększanie przychodów, wykorzystując i dostosowując interdyscyplinarne kompetencje z różnych obszarów: marketing, sprzedaż, user experience / customer success, jak również rozwój produktu.

  Twoje zadania

  • kompleksowa organizacja i zarządzanie projektem - wprowadzenie i rozwój na rynku internetowym
  • poszukiwanie nowych sposobów rozwoju biznesu i monetyzacji
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
  • budowanie zespołu i dbanie o jego rozwój, zgodnie ze strategią i celem celów biznesowym
  • analizowanie wartości biznesowej produktu, aby dynamicznie reagować na potrzeby rynku (Klienci, Użytkownicy)
  • planowanie i realizacja budżetu oraz jego bieżące monitorowanie
  • planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów niezbędnych do realizacji projektu
  • analizowanie i przewidywanie sytuacji problemowych / blockerów oraz znajdowanie odpowiednich rozwiązań

  Zgłoś się, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu strategią biznesową jako Dyrektor Zarządzający / C-level w branży e-sportu
  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii w obszarze sprzedaży, rozwoju biznesu i marketingu
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy
  • masz doświadczenie z modelami monetyzacji w sektorze gier
  • masz doświadczenie w pracy z wieloma kanałami marketingowymi, w szczególności z influencer marketingiem
  • umiejętność planowania i wykonywania budżetu, znajomość odpowiednich narzędzi
  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa
  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów potrzebnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy
  • płynny angielski na poziomie biznesowym
  • bardzo dobra praktyczna znajomość strategii, taktyk i narzędzi marketingu cyfrowego
  Dodatkowe umiejętności - mile widziane:
  • znajomość metodologii zarządzania projektami (ze szczególnym uwzględnieniem Agile)
  • dobre zrozumienie trendów i cech charakterystycznych dla eSportu i branży eSport / gaming
  • zainteresowanie technologiami przesyłania strumieniowego i influencer marketingiem w branży eSport / gaming

  Wynagrodzenie
  • min. 15 000 PLN B2B + VAT

  Oferujemy

  • uczestnictwo w budowie międzynarodowych projektów internetowych i możliwość uczestniczenia w tworzeniu wartości biznesu
  • realny wpływ na na strategię spółki i kierunek jej rozwoju
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji oraz grupy kapitałowej, a także współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
  • 100% dofinansowania na książki, szkolenia i inne materiały
  • dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach: pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • pakiet relokacyjny i kompleksowa obsługa relokacji