Careers @ Red Sky

Nie znalazłeś oferty pracy dla siebie?

Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@red-sky.pl

Dlaczego Red Sky?

Powodów jest nieskończenie wiele! Wybraliśmy tylko te najważniejsze.

  • WIEDZA - Współpraca z wybitnymi ekspertami to porządna dawka wiedzy i gwarancja rozwoju
  • RUCHOMY CZAS PRACY - Dopasuj czas pracy do swoich potrzeb i obowiązków.
  • OPIEKA MEDYCZNA - Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe? Tak, jesteś dla nas ważny.
  • SPORT - Ruch to zdrowie, wiesz? Karta Multisport od dzisiaj jest Twoja.
  • ATMOSFERA - Jesteśmy mili, grzeczni i dobrze ułożeni. Na pewno dogadamy się przy wspólnej kawie.
  • ROZWÓJ - 100% finansowania udziału w konferencjach? Tak. Na całym świecie!
  • PAKIET RELOKACYJNY - Mamy blisko nad morze! Pomożemy Ci z relokacją.
  • INTEGRACJA - Lubisz się bawić? To dobrze. Nasze eventy integracyjne są w duchu #redskyteamspirit!

Poznajmy się już teraz!

Cieszymy się, że chcesz dołączyć do naszego zespołu. Chciałbyś wiedzieć, z kim porozmawiasz na pierwszym spotkaniu? Proszę bardzo! Poznaj już teraz Karolinę i Olę z naszego działu HR.

Cześć! W grupie Red Sky odpowiadam za obszar rekrutacji, onboarding oraz employer branding. Przez proces rekrutacji przeprowadziłam dość pokaźną liczbę developerów, ale także marketingowców czy IT PMów. Ludzie to moja pasja ❤ Spotkajmy się, porozmawiajmy.

IT Recruiter & HR Specialist

Hi! I work with Red Sky Group in recruitment and HR. Many years of experience in the IT industry have allowed me to meet and recruit many programmers / developers / engineers. I don't confuse Java with Javascript :) See you at the meeting!

IT Recruiter & HR Specialist

Jak wygląda rekrutacja?

Nasz proces rekrutacji jest prosty i przejrzysty. Twój czas jest dla nas cenny. Nie lubimy go marnować. A dobra kawa? Spokojnie, nie musimy jej pić podczas wieloetapowych spotkań rekrutacyjnych. Zdążymy, pracując razem :-)


1. 📡 Wysyłasz swoją aplikację

2. Zapraszamy na 🤝 spotkanie

3. Wykonujesz krótkie💡zadanie

4. Podejmujemy ⚙️ decyzję

5. Zaczynamy wspólną 🎉 przygodę!


Poznaj Red Sky

Nie ma rzeczy niemożliwych

Wiedzieli o tym Arkadiusz Seńko i Maciej Zawisza de Sulima, którzy pod koniec lat 90. zapragneli podbić świat Internetu. Ich sukces wyrasta na FilesTube, wyszukiwarce plików multimedialnych, niegdyś notowanej wśród 100 najpopularniejszych stron www na świecie. Firma Red Sky powstała kilka lat później, w 2007 roku. Od tamtej pory tworzymy, wspieramy i rozwijamy serwisy internetowe o globalnym zasięgu, które docierają do ponad 150 milionów użytkowników miesięcznie. Obecnie w naszej firmie pracuje około 100 specjalistów, z różnych branż, w przeróżnych lokalizacjach: Szczecin, Wrocław, Warszawa, Berlin, Sydney czy Tel Aviv. Kreatywność i dobry software

Red Sky udowadnia, że połączenie tych dwóch rzeczy to najlepsza recepta na sukces. Lubimy wspierać świetne pomysły, kochamy promować talenty. Z tego powodu inwestujemy w projekty na różnym etapie rozwoju, ale często też tworzymy swoje własne, począwszy od pomysłu po jego realizację. Tworzymy oprogramowanie w najnowszych technologiach, według najnowszych trendów i zawsze z największym zaangażowaniem. Satysfakcja naszego klienta – to droga, ku której zmierzamy każdego dnia.

Pathfinder – akcelerator projektów

Wcześniej jako Red Sky Starter, obecnie jako Tar Heel Capital Pathfinder – zrzeszamy dynamiczne i rentowne projekty, ze szczególnym naciskiem na nowoczesne rozwiązania IT. W gronie ponad 300 specjalistów znajdują się zespoły programistów, designerów oraz project managerów, gotowych rozwijać i wspierać na każdym kroku dobrze rokujące startupy. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. To podstawowa misja Pathfindera.Nie boimy się inwestować

Inwestycja to nie tylko pieniądze. To także wsparcie merytoryczne, zaangażowanie i szerokie grono specjalistów. Jeśli jesteś founderem startupu na wczesnym etapie rozwoju i chcesz zbudować swój biznes od podstaw, to dobry moment, by odezwać się do nas. Ty pozostajesz liderem i zarządzasz swoim startupem, my zapewniamy zasoby i środki. Wspólnie: tworzymy biznes, o którym ma szansę usłyszeć świat.

Projekty

The people behind our company

Tar Heel Capital Pathfinder
Skinwallet
Vortex
Plum Research
GeekForce
Traceroute42
JamesEdition
Sentryc
Homly
Booste
SOON
Shorte.st

Kontakt

Lubimy rozmawiać, snuć plany i spełniać marzenia.

Ty też? Świetnie się składa, porozmawiajmy o tym.

www.red-sky.pl

office@red-sky.pl

+48 91 886 91 26

Red Sky

Aleja Piastów 22 | Szczecin