Sales Manager

  • Selmo
  • Kraków, Poland

Job description

Red Sky jest kluczową częścią funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, który został uruchomiony pod koniec 2016 roku. Nasza idea to budowanie projektów z globalną perspektywą oraz ze szczególnym naciskiem na nowoczesne rozwiązania IT. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startupów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Działamy zgodnie z formułą #venture_building - tworzymy projekty w oparciu o doświadczenie ekspertów, wśród których znajdują się zespoły programistów, designerów, project managerów, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwijać i wspierać dobrze rokujące startupy. Jednym z takich projektów jest Selmo.

  Poznaj Selmo

Selmo to narzędzie do wsparcia sprzedaży detalicznej w mediach społecznościowych. Narzędzie Selmo gwarantuje szybką i sprawną sprzedaż dzięki synchronizacji usług takich jak: automatyczne odpowiedzi, system wysyłkowy, płatności przez internet czy magazyn on-line. Oszczędność czasu klientów to nasz zysk!

Dołącz do Selmo i zarządzaj operacjami sprzedażowymi firmy. Obecnie poszukujemy specjalistów lubiących szybki rytm pracy i mających doświadczenie w sprzedaży produktów internetowych.

 Twoje zadania

  • Kompleksowe wsparcie dla Sprzedawców prowadzących transmisje w social mediach tj. Facebook Instagram
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność Sprzedawców
  • Generowanie leadów sprzedażowych poprzez cold calling
  • Cold visits
  • Monitoring rynku, zarówno w zakresie klientów jak i konkurencji
  • Proponowanie strategii sprzedaży usług firmy
  • Samodzielna realizacja ustalonej strategii sprzedaży oraz umocowanie do negocjacji i zawierania umów handlowych
  • Praca w oparciu o ustalone KPI.

 Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w ramach sprzedaży produktów internetowych
  • Obszerna znajomość narzędzi CRM
  • Umiejętność analitycznego i samodzielnego myślenia
  • Profesjonalne podejście do pracy połączone z podejściem „can-do”
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

 Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizję w ramach umowy B2B
  • 26 dni płatnego urlopu
  • Możliwość pracy zdalnej lub z naszego biura w Krakowie
  • Pracę w ciekawym projekcie oraz bezpośredni wpływ na jego rozwój
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Dostęp do unikalnej wiedzy oraz współpraca z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

Requirements

Współpracuj z najbardziej rozwojowym #startup_studio w Polsce!

Dołącz do projektu Selmo!