Recepcjonista / Recepcjonistka Medyczna

Poland, Mazowieckie, WarszawaCentrum Medycyny Konopnej

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz do jednego z nich!

Centrum Medycyny Konopnej to placówka medyczna, wyspecjalizowana w świadczeniu usług medycznych w oparciu o terapię konopią medyczną (tzw. marihuaną medyczną). W jednym miejscu skupiamy specjalistów z różnych dziedzin medycyny, łącząc doświadczenie lekarskie, wraz z misją świadomego i bezpiecznego udostępniania pacjentom nowoczesnych form terapeutycznych – zwłaszcza tam, gdzie inne formy leczenia już się wyczerpały.

Recepcjonista/Recepcjonistka Medyczna

Praca na stanowisku Recepcjonisty/Recepcjonistki Medycznej będzie polegała na kompleksowej opiece nad pacjentem, wsparciem w procesie leczenia, koordynacją pracy lekarzy oraz zadań administracyjnych w klinice stacjonarnej w Warszawie. Osoba na tym stanowisku będzie również linią pierwszego kontaktu dla naszych pacjentów i osób zainteresowanych terapią.

Zadania

  • obsługa pacjentów i opieka nad nimi w klinice stacjonarnej w Warszawie,
  • udzielanie informacji nt. działalności profilu kliniki (e-mail, telefon, chat),
  • promocja i sprzedaż usług będących w ofercie kliniki,
  • szkolenie pacjenta w zakresie doboru i stosowania produktu,
  • prowadzenie i administrowanie dokumentacji medycznej,
  • współpraca z personelem medycznym kliniki,
  • bieżące sprawdzanie dostępności produktów w aptekach, doradztwo przy rezerwacji produktów w aptekach,
  • obsługa recepcji kliniki.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku recepcjonisty / recepcjonistki w placówce medycznej (min. 1 rok),
  • dojrzałość emocjonalna i otwartość na obcowanie z problemami pacjentów (zwłaszcza seniorów i osób przewlekle chorych),
  • wysoki poziom empatii, kultury osobistej,
  • bardzo dobra komunikacja, umiejętność aktywnego słuchania,
  • łatwość budowania relacji i swoboda w prowadzeniu konwersacji z klientami,
  • umiejętność zarządzania obiegiem dokumentów w organizacji,
  • doświadczenie w pracy z programami CRM (np. Aurero, Medyc),
  • znajomość programów z pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność do pracy pon - pt w godzinach 8.00 - 20.00 oraz w soboty 9.00 -14.00.

Mile widziane

  • status studenta - zarządzanie placówkami ochrony zdrowia, ochrona zdrowia, ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo, dietetyka lub inne z zakresu life-science,
  • kompetencje sprzedażowe.

We offer

  • zatrudnienie na umowie zlecenie lub B2B,
  • wynagrodzenie w wysokości 3000 - 4500 PLN netto,
  • kompleksowe szkolenie wstępne i regularne szkolenia tematyczne,
  • elastyczne godziny pracy (również niepełny etat),
  • pracę stacjonarną w nowo otwartej klinice w Warszawie (Centrum),
  • dużą samodzielność, udział w usprawnianiu procesu opieki nad pacjentem,
  • pracę w ciekawym projekcie z możliwościami rozwoju,
  • dostęp do unikalnej wiedzy z zakresu terapii konopią medyczną.