PHP Developer @ ChallengeMe.GG (Mid)

  • ChallengeMe.GG
  • Szczecin, Poland

Job description

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

 Zostań częścią innowacyjnego startupu Challengeme.GG budującego nowoczesną platformę E-sport, która zrzesza entuzjastów Counter Strike. Pracujemy w środowisku, w którym jest z kim porozmawiać i wymienić się cenną wiedzą :)

Zadania:

  • rozwój aplikacji webowych
  • dodawanie funkcjonalność w zależności od wymagań biznesowych

Oprócz wynagrodzenia oferujemy:

  • pracę z ciekawymi rozwiązaniami (nie robimy pluginów do ecommerce), sami tworzymy nasz system (bazując na framework'u Symfony)
  • realny wpływ na budowanie przyszłości projektu - mamy ciągły kontakt z naszymi użytkownikami (graczami), mierzymy jak nowe funkcjonalności są używane, wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom
  • pracę w zespole nastawionym na realizację celu
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, lunch, wyjazdy na konferencje
  • imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Wynagrodzenie: 7 000 - 10 000 netto/B2B

Requirements

  • dobra znajomość PHP, MySQL oraz Git
  • doświadczenie z przynajmniej jednym framework’iem PHP
  • dobra znajomość OOP/SOLID/... oraz tworzenia testowalnego i łatwego w zarządzaniu kodu
  • dbałość o jakość kodu
  • doświadczenie z pisaniem testów w PHPUnit

Dodatkowo mile widziane doświadczenie z:

  • Symfony oraz Doctrine2
  • bazami NoSQL
  • Node.js
  • Counter-Strike: Global Offensive :)
  • dobra znajomość Javascript