IT Recruiter (Mid / Senior)

Poland, Zachodniopomorskie, SzczecinRed Sky

Red Sky to #StartupStudio i strategiczny partner funduszu inwestycyjnego Tar Heel Capital Pathfinder. Działamy zgodnie z formułą #VentureBuilding - w oparciu o doświadczenie specjalistów, tworzymy nowoczesne rozwiązania IT i wspieramy przełomowe startupy. Dołącz Red Sky!

Jedno jest pewne - w naszym zespole zatrudniamy najlepszych rekruterów, dla których dynamiczna praca to przyjemność, a zespołowe rozwiązywanie skomplikowanych problemów rekrutacyjnych przynosi ogromną satysfakcję. Cały zespół Red Sky to najlepsi z najlepszych - specjaliści w swoich branżach, których cechuje otwartość, rozwój i przekraczanie swoich horyzontów. Recruiter IT będziesz miał okazję poszukiwania, rekrutowania i zatrudniania specjalistów w różnych branżach - IT, biotech, fintech, lifescience, gaming. Rekrutacjami zajmujemy się end-to-end, więc czeka Cię wiele ciekawych zadań.

Zadania

  • planowanie i budowa procesu rekrutacyjnego wraz z określeniem profilu kandydata,

  • budowa oferty pracy oraz publikacją ogłoszeń,

  • mapowanie rynku i konkurencji,

  • pogłębiony research,

  • kontakt z kandydatami i dbanie o candidate experience,

  • współpraca z hiring managerami,

  • współpraca z działem marketingu dot. marketingu rekrutacyjnego,

  • prowadzeniem projektów w zespole HRowym.

Twój profil

  • masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w rekrutacji (IT, e commerce, fintech),

  • umiesz budować efektywne procesy rekrutacyjne,

  • angażujesz się w swoją pracę i wiesz jak ważny jest candidate experiance,

  • stawiasz na dynamikę, automatyzację i transparentność w prowadzonych przez siebie działaniach,

  • lubisz planować swoją pracę a jednocześnie masz elastyczne podejście i nie boisz się zmiany,

  • w Twoich żyłach płynie krew researchera - szukasz rozwiązań, informacji, danych,

  • praca w dynamicznym środowisku i ciągłe wyzwania są dla Ciebie motywujące,

  • cechuje Cię proaktywność i kreatywność - a przekonać się o tym będziemy mogli już w pierwszych dniach współpracy,

  • efektywnie komunikujesz się w j.angielskim,

  • doświadczenie pracy w środowisku startupowym będzie dodatkowym atutem.

We offer

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,

  • zatrudnienie na umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,

  • poznanie świata startupów od środka,

  • specjalistyczne know-how od świetnych praktyków i rozwój zawodowy,

  • pogłębienie wiedzy i umiejętności rekrutacyjnych,

  • wspierający i zaangażowany zespół,

  • praca w biurze w Szczecinie z najlepszą kawą w mieście,

  • budżet rozwojowy,

  • dostęp do benefitów - Multisport Plus, Medicover Premium, ubezpieczenie grupowe.

Highlights

  • pracujemy w elastycznych godzinach - zaczynasz pracę między 8-10,
  • komunikujemy się poprzez Slacka, zarządzamy zadaniami w ClickUpie, trackujemy czas pracy w Calamari,
  • działamy projektowo i mamy czas na rozwój,
  • zespół HR to 2 rekruterki + 2 osoby od administracji + COO.

I co dalej?